Infolinia

Wyszukiwarka połączeń

Sprawdź interesujące Ciebie połączenia wpisując przystanek odjazdu i miejsce docelowe.

Nowy System do Prezentacji Rozkładów Jazdy - Trasownik

Sprawdź interesujące Cię połączenia, trasę przejazdu.
Przejdź do rozkładu jazdy - Trasownik

PKS Sp. Z o.o.

PKS Szczecinek Sp. z o.o. to lata bogatej historii, zdobytego doświadczenia i zaufania publicznego największej publicznej firmy przewozowej w Regionie. Firma działa nieprzerwanie od 1946 roku, w międzyczasie przechodząc istotny proces komunalizacji i stając się Spółką ze 100% udziałem Powiatu Szczecineckiego.

PKS od lat sumiennie realizuje misję przewozów pasażerskich na terenie powiatu, regionu oraz w skali kraju, co roku obsługując tysiące pasażerów i przejeżdżając miliony kilometrów.

Obecnie Firma zmienia swoje oblicze przechodząc długofalowy proces zmian strukturalnych, realizując założenia inwestycyjne i odnowy taboru, wszystko po to żeby być bardziej konkurencyjną i nieustannie wzbogacać profil własnej działalności.

Staramy się, aby firma stopniowo rozbudowywała plan swojej aktywności handlowej, znacząco wykraczając poza dotychczasowy zakres usług podstawowych. Pozwoli to Firmie bardziej elastycznie odnieść się do zapotrzebowania lokalnego rynku. Dokończenie inwestycji w nowoczesne zaplecze techniczne pozwoli Firmie rozszerzyć katalog dotychczasowych świadczeń i oferować klientom indywidualnym, korporacyjnymi i instytucjonalnym kompleksowe usługi serwisowo- naprawcze i przewozowe, z możliwością ich pakietowania i rabatów.

W rezultacie tworzenia nowej, odmienionej filozofii funkcjonowania firmy, PKS Szczecinek staje się przewoźnikiem międzynarodowym.. Budowanie coraz bogatszej oferty usługowej, podnoszenie standardów obsługi klienta oraz optymalizacja wykorzystania swoich największych atutów to obecnie cel numer jeden, jaki stoi przez PKS Szczecinek. Gorąco zachęcamy na zapoznania się z najnowszą ofertą firmy oraz telefoncznym lub mailowym kontaktem z naszymi pracownikami.